Skip to content

PROFESIONÁLNE

Služby

poradenstvo drony

Poradenstvo

Máme rozsiahle odborné znalosti a skúsenosti v oblasti bezpilotných lietadiel na priemyselné aj komerčné použitie. Vďaka neustálemu vzdelávaniu sú naše znalosti aktuálne a dokážeme vyriešiť vaše požiadavky a problémy. Ponúkame odbornú pomoc a služby. 

navrh dronu

Drony na špeciálne účely

UAV môžu zlepšiť procesy, keď sú integrované do kompletných riešení dokonale prispôsobených potrebám operačných tímov a firiem. Navrhneme drony pre všetky vaše požiadavky. 

stavba dronu na mieru

Agropriemysel a stavebníctvo

Inšpekcie a kontroly stavieb, fotogrametria, LiDAR skenovanie,2D a 3D modely, AI v poľnohospodárstve a postrekovanie dronmi.

vypracovanie conops

Legislatíva

100% kompatibilita našich služieb pre využitie dronov všetkých kategórií s príslušnými povoleniami. Pomoc s legislatívou a jej implementáciou do procesov vašich firiem. Od návrhu a stavby dronov, po zaškolenie a implementáciu legislatívnych procesov. 

Poradenstvo

Pomôžeme vám sa orientovať v zákonoch a predpisoch, ktoré sa týkajú vykonávania leteckých prác s UAS. Nové predpisy EÚ môžu byť celkom mätúce, pretože sú dosť komplikované. Preto vieme poskytnúť komplexnú službu v akejkoľvek oblasti týkajúcej sa UAS.

Poradenstvo s dronmi na mieru 

Poradenstvo vieme poskytnúť ohľadom otázok využitia dronov v rôznych oblastiach, ako aj aktuálne legislatívne predpisy a procesy, ako vyhovieť takýmto predpisom. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Ďalšie služby na mieru

Vyuzitie AI

Využitie moderných technológií v poľnohospodárstve

Priemyselne využitie

Monitoring stavieb, obhliadky mostov, vedení vysokého napätia

Zameranie s LiDAR

Naše drony sú platforma pre geodetické práce s LiDAR. 

Timelapsy

Naše drony sú platforma pre geodetické práce s LiDAR. 

drony casozber
Leteckých hodín
mapovanie poli dron
Zmapovaných hektárov
legálne drony
Profesionalita
drony casozber
dní časozberu
Kontakt

Kontakt