Skip to content

Licencie lietania s dronom

Licencie

Kurzy pilota dronov

Kurzy pilota dronov sú určené pre všetkých, ktorí chcú získať povolenie na lietanie s dronmi. Kurzy sa skladajú z teoretickej a praktickej časti. Teoretická časť sa zameriava na poznanie pravidiel a predpisov, ktoré platia pre lietanie s dronmi. Praktická časť sa zameriava na výcvik v pilotáži dronu.

Kurzy pilota dronov sú skvelým spôsobom, ako sa naučiť bezpečne lietať s dronmi. Akreditované kurzy sú zárukou, že absolvent kurzu bude mať dostatočné vedomosti a zručnosti na bezpečné lietanie s dronmi.

drony casozber
Leteckých hodín
mapovanie poli dron
Zmapovaných hektárov
legálne drony
Plne legálne
drony casozber
dní časozberu

Kurzy, ktoré v budúcnosti pripravujeme:

drony skusky kurz

Kurz pilot drona

kurz je zameraný na komplexné štúdium získania spôsobilosti pilota UAV ako aj agronomické znalosti potrebné pre agropilota. 

7b87987c995062ae572f95a5957b405b

Kurz agropilot

kurz je zameraný na komplexné štúdium získania spôsobilosti pilota UAV ako aj agronomické znalosti potrebné pre agropilota. 

Kurz pilot drona

Drony kategórie A1 / A2 / A3

Kurzy dronov sú dôležitým krokom pre každého, kto chce bezpečne lietať s dronmi. Kurzy kategorie A1 sú určené pre začiatočníkov, ktorí chcú lietať s dronmi do hmotnosti 250 gramov. Kurzy kategórie A2 sú určené pre pokročilejších prevádzkovateľov dronov, ktorí chcú lietať s dronmi do hmotnosti 2 kg. Kurzy kategórie A3 sú určené pre najskúsenejších prevádzkovateľov dronov, ktorí chcú lietať s dronmi do hmotnosti 25 kg.

11018158_437262836429585_4421124900376706523_o
Drony kategórie A1

Kurzy kategórie A1 sú určené pre prevádzkovateľov dronov, ktorí chcú lietať s dronmi do hmotnosti 250 gramov. Tieto kurzy sa zameriavajú na základné princípy pilotovania dronov a bezpečnosti lietania.

Teoretická časť kurzu sa zameriava na nasledovné témy:

 • Základy letectva
 • Základy prevádzky dronov
 • Bezpečnosť lietania s dronmi

Praktická časť kurzu sa zameriava na nasledovné témy:

 • Predletová príprava dronu
 • Ovládanie dronu v priestore
 • Vyhýbanie sa prekážkam
 • Pristátie dronu

Kurz agropilot

Drony kategórie A3 pre agrosektor

Kurz Agropilota je akreditovaný kurz, ktorý poskytuje zručnosti a vedomosti potrebné na bezpečné a efektívne pilotovanie dronov v poľnohospodárstve. Kurz je určený pre začínajúcich pilotov dronov, ktorí chcú získať osvedčenie o pilotovaní dronov kategórie A3.

Absolventi kurzu Agropilota majú dobré vyhliadky na zamestnanie v poľnohospodárstve. Môžu pracovať ako piloti dronov, operátori dronov alebo ako konzultanti pre drony. Môžu si tiež otvoriť vlastnú firmu, ktorá poskytuje služby s dronmi pre poľnohospodárstvo.

11018158_437262836429585_4421124900376706523_o
Čo je agropilot?

Agropolit s dronmi je oblasť, ktorá sa rýchlo rozvíja. Drony sa môžu použiť na rôzne úlohy v poľnohospodárstve, vrátane:

 • Monitorovanie plodín: drony sa môžu použiť na monitorovanie plodín na škodcov, choroby a nedostatok živín. To môže pomôcť farmárom identifikovať a riešiť problémy včas, čo môže zlepšiť výnosy plodín a znížiť používanie pesticídov.
 • Mapovanie polí: na vytvorenie podrobných máp polí, ktoré sa môžu použiť na plánovanie zavlažovania, hnojenia a ďalších poľnohospodárskych postupov.
 • Variabilná aplikácia: aplikácia hnojív, pesticídov a iných poľnohospodárskych vstupov variabilným spôsobom, čo znamená, že sa aplikuje viac vstupov do oblastí, ktoré ich najviac potrebujú. To môže pomôcť zlepšiť efektivitu poľnohospodárskych vstupov a znížiť ich environmentálny dopad.
 • Siatie: drony je možné použiť aj na siatie semien presným a efektívnym spôsobom. To môže pomôcť zlepšiť zakladanie plodín a znížiť množstvo potrebnej práce.
 • Žatva: žatva plodín dronmi rôznymi spôsobmi, vrátane zberu ovocia, zberu olív a preriedenia plodín. To môže pomôcť znížiť náklady na prácu spojené so zberom.
 • Iné aplikácie: rôzne ďalšie úlohy v poľnohospodárstve, ako je mapovanie pozemkov, inšpekcia zavlažovacích systémov a monitorovanie hospodárskych zvierat.

Spoznajte využite dronov

UAV drony sa využíva v obrovskej škále aplikácií, v našich komplexných službách nie sme obmedzený ani vašou fantáziou, nakoľko dokážeme pomôcť všetkým záujemcom o drony všetkých aplikácii a zaškolenia pilotov. 

Droni ponúkajú bezprecedentnú schopnosť ísť tam, kam ste nikdy predtým nemohli ísť, a zažiť perspektívy, ktoré ste nikdy nevideli. Existuje toľko možností vo všetkých sférach, kde drony poskytnú efektívnu výhodu. 

stavebníctvo

stavebníctvo

agropriemysel

agropriemysel

audio-video & film

audio-video & film

Kontaktujte nás

SEGAL s.r.o.

ID: 36562131 , VAT ID: SK2021853229

 

Addresa

Žirany 447
SLOVAKIA

E-Mail

info@skywalkers.sk

Kontakt

+421 917 993 675
+421 915 427 855

Meno
Field is required!
Field is required!
Spoločnosť
Field is required!
Field is required!
E-mail
Field is required!
Field is required!
Číslo
Invalid phonenumber!
Invalid phonenumber!
 • Vyberte možnosť
 • Vypracovanie OM, ConOps a SORA
 • Kurzy
 • Drony - kúpa, stavba
 • Poradenstvo
Vyberte možnosť
Field is required!
Field is required!
neváhajte nám napísať
Field is required!
Field is required!
Kontakt

Kontakt